Instalacje CCTV
IPRTV
SAT

ENERGIA
ODNAWIALNA

Aplikacje
programy
sieci

Oferta DIPOL POLSKA

Co znajdą Państwo w naszej ofercie?

Rozwiązania służące między innymi identyfikacji osób, takie jak na przykład biometria czy technologia radiowa RFID, za pomocą której bardzo skutecznie prowadzona jest kontrola dostępu czy rejestracja czasu pracy. Takie systemy znajdują zastosowanie zarówno w przedsiębiorstwach, jak i w urzędach i szpitalach.
Podobną filozofią działania charakteryzuje się system do rozliczania pobytu dzieci w przedszkolu (dedykowany system eDziecko).
Jeśli chodzi o automatyczną identyfikację przedmiotów, tu prym wiedzie inwentaryzacja, do której dostarczamy oprogramowanie oraz kompletne zasoby sprzętowe.

Mamy też coś dla klientów szukających doskonałych rozwiązań w procesach produkcyjnych. Tu znajdą Państwo między innymi rozliczanie produkcji czy jej optymalizację. Uzupełnieniem naszej oferty są rozwiązania z zakresu monitoringu i zabezpieczeń obiektów, automatycznej identyfikacji pojazdów, czy system informacyjno-reklamowy wykorzystujący ekrany LCD.

Dlaczego warto zainwestować w nasze rozwiązania?

Przede wszystkim dlatego, że eliminują błędy popełniane podczas wprowadzania i odczytywania danych. Poza tym przyspieszają wykonywane operacje, polepszają jakość obsługi klienta, ułatwiają pracę personelu, usprawniają zarządzanie zasobami i ułatwiają kontrolę przepływu materiałów i dokumentów.

W ofercie dystrybucyjnej, naszej firmy znajdziecie Państwo urządzenia umożliwiające budowę kompletnych systemów bezpieczeństwa, począwszy od okablowania, aż po kompletne rozwiązania. Realizujemy kompletację zamówień pod indywidualne potrzeby naszych klientów.

Naszym standardem jest solidne badanie potrzeb klientów, dzięki czemu realizacja naszych usług jest skuteczna i trafna.

Aby sprostać wysokim wymaganiom została powołana Grupa Dipol Polska skupiająca zarówno ludzi z wieloletnim doświadczeniem jak i zorganizowane podmioty działające na rynku od wielu lat i cieszące się powszechnym uznaniem.

 

  • Data aktualizacji: 2019-08-16 07:19
  • |
  • Licznik odwiedzin: 435 813
  • |
  • Panel klienta