Produkt szyty na miarę

Doświadczony zespół

Zasady korzystania z serwisu

Zasady korzystania z serwisu

Polityka prywatności
Korzystając z serwisu www.e-monitoring.pl i wszystkich jego działów, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).
Adresy e-mail i inne dane użytkownika zawarte w bazach danych są udostępniane po podaniu hasła. Możecie je Państwo dowolnie modyfikować. Jeśli nie ma możliwości dostępu do danych wprost, możecie Państwo przeglądać i modyfikować swoje dane za naszym pośrednictwem, pisząc na adres dok@e-monitoring.pl.

Odnośniki
Witryna może zawierac odnośniki (linki) do witryn zarządzanych przez strony trzecie.
Z odnośników do innych zasobów internetowych użytkownik korzysta na własne ryzyko. Serwis e-monitoring.pl nie odpowiada za informacje wynikające z treści znajdujących sie na stronach zarządzanych przez podmioty trzecie.

Korzystanie ze strony
Serwis e-monitoring.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z serwisu. E-monitoring.pl nie ponosi również odpowiedzialności za szkody spowodowane przez jakąkolwiek wadę wykonania stron, błędy, pominięcia lub opóźnienia transmisji danych, wirusy komputerowe lub awarie systemu.

Zamówienia i gwarancje
Przedstawione w serwisie e-monitoring.pl oraz sklep.e-monitoring.pl dane produktów mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Żadne informacje i dane zamieszczone na witrynie www.e-monitoring.pl nie świadczą też o chęci udzielenia jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Wiążące oświadczenia będą wynikać wyłącznie z odpowiednio sporządzonych i podpisanych dokumentów - w formie pisemnej.

Tajemnica handlowa
Dane o cenach produktów oferowanych w e-monitoring.pl oraz sklep.e-monitoring.pl oraz o ich dostępności w ramach tego systemu przeznaczone są dla DEALERA wyłącznie dla celów związanych z zakupem.

  • Data aktualizacji: 2019-08-16 07:19
  • |
  • Licznik odwiedzin: 436 615
  • |
  • Panel klienta