Produkt szyty na miarę

Doświadczony zespół

 Szkoły i przedszkola

"eDziecko - Elektroniczny System Ewidencji i Rozliczania Pobytu Dziecka w Przedszkolu"

Dla szkół mamy "Elektroniczny System Rozliczania Kosztów Żywienia Dzieci w Szkole". To system który wspiera pracowników obciążonych rozliczaniem kosztów żywienia dzieci. 

Monitoring i kontrola dostępu są podstawowymi narzędziami zapewnienie bezpieczeństwa uczniom przebywającym na terenie szkoły.
Realizacja tego celu to monitorowanie newralgicznych miejsc, takich jak: wejścia do budynku, korytarzy, szatni.
Przestępstwa, na które narażeni są przebywający na terenie szkoły, to: różnego rodzaju kradzieże odzieży lub innych rzeczy osobistych, wymuszenia i zastraszenia szczególnie młodszych uczniów przez ich starszych kolegów.
czytaj więcej

 Zakłady przemysłowe

Zarządzanie firma produkcyjną (zakładem przemysłowym) wymaga wielkiej wiedzy i doświadczenia. To jednoczesne wykonywanie wielu czynności bardzo różniących się w zależności od branży, wielkości, kultury organizacyjnej i wielu innych czynników. Do tego służą skomplikowane procedury, instrukcje, narzędzia. 
Do każdej fabryki należy dobrać takie narzedzia, które pomogą w usprawnieniu zarządzaniem procesem produkcyjnym, logistyką , personelem.
Standardem stały się już systemy Kontroli Dostępu, Rejestracji Czasu Pracy, monitoringu CCTV.  Na bazie takich produktów i indywidualnej analizy potrzeb i możliwości można stworzyć system kastomizowany dla każdego klienta, realizujący potrzebną funkcjonalność. 

czytaj więcej

 Placówki handlowe

Do dziś w wielu sklepach nie ma kamer lub są przestarzałe systemy. Musimy pamiętać, że ze wzgledu na niską jakość zapisu, utrudniającą identyfikację zdarzeń, długi czas dostepu do nagrań oraz brak powiązania konkretnej transakcji kasowej z zapisem wizyjnym, najczęściej nie zdają one egzaminu.

Właściciel sklepu poważnie traktujący kwestie bezpieczeństwa, powinien pomyśleć o profesjonalnym systemie monitoringu, opartym na rejestratorze cyfrowym, najlepiej współpracującym z kasami fiskalnymi. Taki system w połączeniu z ochroną fizyczną lub "obrotnym" kierownictwem placówki daje praktycznie 100-procentową skuteczność identyfikacji niepożądanych zdarzeń w sklepie.

czytaj więcej

 SAMORZĄDY

Jako lider Konsorcjum Inicjatywy Środowiskowo-Energetycznej (KISE) , przygotowalismy koncepcję zintegrowanego podejścia projektowego do instalacji energetycznych i środowiskowych w obiektach użyteczności publicznej. 

Założyciele Konsorcjum -partnerzy projektu posiadają wieloletnie, osobiste i podmiotowe udokumentowane doświadczenie w dziedzinie energetyki, ochrony środowiska, monitoringu i ochrony przeciwpożarowej. 

czytaj więcej

 Urzędy

Urzędy Administracji Publicznej z  założenia powinny być otwarte na obsługę klientów i realizowanie ich potrzeb. W każdym urzędzie są strefy dostępne dla klientów i takie w których powinni przebywać tylko pracownicy. W urzedach znajdują się pomieszczenia, takie jak serwerownia , archiwum , do których dostęp powinni mieć tylko upoważnione osoby.
Wskazane jest aby czas pracy urzedników był sprawnie rozliczany i nadzorowany przez zwierzchników. Ma to szzcególne znaczenie w urzedach które są zlokalizowane w kilku budynkach. Bardzo pomocne sa w takich sytuacjach elektroniczne systemy RCP czyli Rejestracja Czasu Pracy.

czytaj więcej

 Wybrane realizacje

Przedstawiamy Państwu wybrane realizacje jakich dokonaliśmy w przeciągu ostatnich lat. 

Firmy

 • DEZAMET S.A.
 • NESTLE S.A. Zakład w Rzeszowie
 • KORAL Zakład w Rzeszowie
 • Plaza Rzeszów (Red Park)
 • Stacja BP "Marwos"
 • Elektrowania wodna Niedzica
 • Exchange and Car Rent
 • Karchem - Bis
 • Budowa deweloperska
 • Galeria handlowa - sklep z kosmetykami
 • PRDM Opatów

czytaj więcej

Elektrownia wodna w Niedzicy

Instalacja systemu monitoringu w kompleksie Niedzica

Klient: Elektrownia wodna w Niedzicy

Niedzica, to kompleks wypoczynkowo rekreacyjny, ale także elektrownia wodna. Klient zamieszczając kamery szybkoobrotowo - cyfrowe, miał na celu przede wszystkim promocję terenów przy elektrowni. W Niedzicy istnieje: wyciąg narciarski, Noclegi w Hotelu Pieniny, w Domu Wypoczynkowym Pod Taborem, można także zanocować podczas pobytu w Chacie Spiska i Chacie z Kir na Polanie Sosny; Niedzica, to także Camping. Podczas wypoczynku w okolicach Niedzicy, można korzystać z licznych Restauracji i barów, można zobaczyć jak działa elektrownia wodna, zimą pojeździć na nartach a latem zażywać spacerów nad zamkiem w Niedzicy i Czorsztynie lub opalać się na plaży przy Dunajcu. Możliwe sa także spływy Dunajcem, które mają swój początek nieopodal zapory w Niedzicy. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami na stronie naszego Klienta http://www.niedzica.pl/.

Cel: Zamontowane przez nas kamery szybkoobrotowe dają obraz na zamek w Czorsztynie i zamek Dunajec, zaporę w Niedzicy, wyciągi narciarskie na Polanie Sosny w Niedzicy. Widoczna jest też duża część Dunajca.
Zamontowanie kamer miało za zadanie wypromowanie miejscowości i jej atrakcji. Na stronie inwestora znajduje się specjalna zakładka, dzięki której zwiedzający mogą sprawdzić jaka jest aktualnie pogoda w Niedzicy, czy jest wzmożony ruch. To doskonały sposób na zaplanowanie urlopów i monitorowanie zmieniających się warunków atmosferycznych lub innych zjawisk, cennych z punktu widzenia turysty.

Miejsce: Niedzica

Rozwiązanie:  W kompleksie rekreacyjno wypoczynkowym zamontowane zostały kamery cyfrowe szybkoobrotowe. Pozwalają one na obserwacje najważniejszych obiektów w Niedzicy i okolicy miejscowości. Obraz jest znakomity, a obrót kamery można regulować. To, że kamery są cyfrowe, jest o tyle wygodne, że obraz można rejestrować na zwykłym komputerze bez potrzeby inwestowania w rejestrator.

Rozwój: Zapewne system zostanie rozbudowany w przyszłości o nowe kamery, gdyż spełnia znakomicie swój cel promocyjny. Obraz z kamer jest znakomity i pozwala potencjalnemu turyście dostrzec zalety Niedzicy i szybciej podjąć decyzje o odwiedzeniu tego niezwykłego miejsca.

Korzyści: Trudno mówić tu o korzyściach, bo działania promocyjne rzadko da się zmierzyć. Jeśli zwiększenie się liczby turystów w danym okresie może być korzyścią dla miejscowości, to nie jesteśmy w stanie określić, czy zasługę ma w tym system monitoringowy, czy przyczyna leży gdzieś indziej. Kamery zamieszczone na zaporze i w okolicach zamku w Niedzicy na pewno cieszą, dając wspaniały obraz i mogą przyczynić się do powstania pozytywnych odczuć u turysty, gdy będzie chciał zobaczyc widok on-line miejsca gdzie chce spędzić swój urlop.

 • Data aktualizacji: 2019-08-16 07:19
 • |
 • Licznik odwiedzin: 435 795
 • |
 • Panel klienta