Produkt szyty na miarę

Doświadczony zespół

 Szkoły i przedszkola

"eDziecko - Elektroniczny System Ewidencji i Rozliczania Pobytu Dziecka w Przedszkolu"

Dla szkół mamy "Elektroniczny System Rozliczania Kosztów Żywienia Dzieci w Szkole". To system który wspiera pracowników obciążonych rozliczaniem kosztów żywienia dzieci. 

Monitoring i kontrola dostępu są podstawowymi narzędziami zapewnienie bezpieczeństwa uczniom przebywającym na terenie szkoły.
Realizacja tego celu to monitorowanie newralgicznych miejsc, takich jak: wejścia do budynku, korytarzy, szatni.
Przestępstwa, na które narażeni są przebywający na terenie szkoły, to: różnego rodzaju kradzieże odzieży lub innych rzeczy osobistych, wymuszenia i zastraszenia szczególnie młodszych uczniów przez ich starszych kolegów.
czytaj więcej

 Zakłady przemysłowe

Zarządzanie firma produkcyjną (zakładem przemysłowym) wymaga wielkiej wiedzy i doświadczenia. To jednoczesne wykonywanie wielu czynności bardzo różniących się w zależności od branży, wielkości, kultury organizacyjnej i wielu innych czynników. Do tego służą skomplikowane procedury, instrukcje, narzędzia. 
Do każdej fabryki należy dobrać takie narzedzia, które pomogą w usprawnieniu zarządzaniem procesem produkcyjnym, logistyką , personelem.
Standardem stały się już systemy Kontroli Dostępu, Rejestracji Czasu Pracy, monitoringu CCTV.  Na bazie takich produktów i indywidualnej analizy potrzeb i możliwości można stworzyć system kastomizowany dla każdego klienta, realizujący potrzebną funkcjonalność. 

czytaj więcej

 Placówki handlowe

Do dziś w wielu sklepach nie ma kamer lub są przestarzałe systemy. Musimy pamiętać, że ze wzgledu na niską jakość zapisu, utrudniającą identyfikację zdarzeń, długi czas dostepu do nagrań oraz brak powiązania konkretnej transakcji kasowej z zapisem wizyjnym, najczęściej nie zdają one egzaminu.

Właściciel sklepu poważnie traktujący kwestie bezpieczeństwa, powinien pomyśleć o profesjonalnym systemie monitoringu, opartym na rejestratorze cyfrowym, najlepiej współpracującym z kasami fiskalnymi. Taki system w połączeniu z ochroną fizyczną lub "obrotnym" kierownictwem placówki daje praktycznie 100-procentową skuteczność identyfikacji niepożądanych zdarzeń w sklepie.

czytaj więcej

 SAMORZĄDY

Jako lider Konsorcjum Inicjatywy Środowiskowo-Energetycznej (KISE) , przygotowalismy koncepcję zintegrowanego podejścia projektowego do instalacji energetycznych i środowiskowych w obiektach użyteczności publicznej. 

Założyciele Konsorcjum -partnerzy projektu posiadają wieloletnie, osobiste i podmiotowe udokumentowane doświadczenie w dziedzinie energetyki, ochrony środowiska, monitoringu i ochrony przeciwpożarowej. 

czytaj więcej

 Urzędy

Urzędy Administracji Publicznej z  założenia powinny być otwarte na obsługę klientów i realizowanie ich potrzeb. W każdym urzędzie są strefy dostępne dla klientów i takie w których powinni przebywać tylko pracownicy. W urzedach znajdują się pomieszczenia, takie jak serwerownia , archiwum , do których dostęp powinni mieć tylko upoważnione osoby.
Wskazane jest aby czas pracy urzedników był sprawnie rozliczany i nadzorowany przez zwierzchników. Ma to szzcególne znaczenie w urzedach które są zlokalizowane w kilku budynkach. Bardzo pomocne sa w takich sytuacjach elektroniczne systemy RCP czyli Rejestracja Czasu Pracy.

czytaj więcej

 Wybrane realizacje

Przedstawiamy Państwu wybrane realizacje jakich dokonaliśmy w przeciągu ostatnich lat. 

Firmy

 • DEZAMET S.A.
 • NESTLE S.A. Zakład w Rzeszowie
 • KORAL Zakład w Rzeszowie
 • Plaza Rzeszów (Red Park)
 • Stacja BP "Marwos"
 • Elektrowania wodna Niedzica
 • Exchange and Car Rent
 • Karchem - Bis
 • Budowa deweloperska
 • Galeria handlowa - sklep z kosmetykami
 • PRDM Opatów

czytaj więcej

Galeria - sklep z kosmetykami

Instalacja systemu monitoringu wizyjnego w punkcie sprzedaży kosmetyków.

Klient: Firma zajmuje się sprzedażą kosmetyków. Stoiska są zlokalizowane w galeriach handlowych.

Cel:
1. Prewencja przed kradzieżami.
System instalacji monitoringu, jako prewencja przed kradzieżami sprawdza się w każdego rodzaju działalności handlowej. Działalność polegająca na sprzedaży kosmetyków, jest o tyle podatna na kradzieże, że produkty sprzedawane są małych gabarytów i łatwo je skraść. System stworzony we właściwy sposób dający obraz na miejsca najbardziej narażone na kradzież, pozwala na uniknięcie takich zachowań. Sama obecność kamer w punkcie sprzedaży odstrasza złodziei. Dodatkowo znacznie zwiększa się bezpieczeństwo pracowników. Dostęp do kamer monitorujących mają bowiem osoby będące powiązane z firmą, co pozwala na szybką reakcję ochrony, gdy zauważone jest jakiekolwiek niepożądane zachowanie Klienta. Stale nagrywany obraz pozwala także na zidentyfikowanie złodzieja.

2. Zdalny nadzór nad siecią punktów sprzedaży przez kadrę zarządzającą.
Dzięki systemowi, także kadra zarządzająca firmą ma możliwość nadzorowania pracy swoich pracowników, sytuacji w punkcie sprzedaży i dzięki temu wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Tu istotne są takie aspekty, jak: ilość klientów przypadająca na konkretną liczbę sprzedawców, zadowolenie klientów. Zarządzający mogą dzięki monitoringowi określić, jakie produkty najbardziej interesują klientów.

Miejsce: Rzeszów, Dębica, Przemyśl

Rozwiązanie: Klient chciałby mieć najlepsze rozwiązanie, jednak wybór to kompromis pomiędzy jakością, a ograniczeniami ekonomicznymi. Przedstawiliśmy kilka propozycji, z których zaakceptowany został system oparty na kamerze mega pikselowej ACTI ACM-4200.
Ze względu na fakt ,że możliwości kamer analogowych kończą się na rozdzielczości 4CIF, zastosowanie kamery cyfrowej mega pikselowej daje dużo większe możliwości. Uzyskujemy obraz dużo lepszej jakości tego samego kadru lub znaczne poszerzenie pola obserwacji, przy zachowaniu tej samej rozpoznawalności szczegółów.
W pierwszym etapie instalacji, każde stoisko zostanie wyposażone w kamerę ACT bez rejestracji lokalnej. Archiwizacja obrazu jest możliwa na komputerze centralnym w siedzibie firmy. Na tym etapie założono, że system będzie działał na darmowym oprogramowaniu dostarczonym wraz z kamerą.

Rozwój: Na obecnym etapie, są zainstalowane 3 kamery megapikselowe ACTi ACM-4200, po jedne w punkcie. Rozwój systemu przewiduje rejestrację w każdym punkcie sprzedaży oraz integrację w centrali poprzez dedykowanie oprogramowanie Alnet.

Korzyści: Po zainstalowaniu systemu, nadzór nad placówkami handlowymi jest dużo łatwiejszy i efektywniejszy. Wirtualnie można odwiedzić wszystkie salony wielokrotnie w ciągu dnia i sprawdzić przynajmniej w pewnym zakresie jakość obsługi klientów.

 • Data aktualizacji: 2019-08-16 07:19
 • |
 • Licznik odwiedzin: 435 799
 • |
 • Panel klienta