Rejestracja Czasu Pracy

Zarządzanie personelem

 Optymalizacja napięcia

1Optymalizacja napięcia, to technika oszczędzania energii elektrycznej, polegającej na instalacji specjalnego urządzenia szeregowo ze złączem instalacji elektrycznej w celu zapewnienia optymalnego napięcia dla urządzeń w budynku.

Powerstar ®, to unikalny system optymalizacji napięcia o opatentowanej konstrukcji. Optymalizacja napięcia Powerstar ® aktywnie redukuje znaczną część zużycia energii elektrycznej. Liczne badania potwierdzają, że uzyskane oszczędności oscylują w okolicach od 12-15 % konsumowanej energii, a typowy okres zwrotu inwestycji to 3 do 5 lat.

Powerstar ®, jest światowym liderem w optymalizacji napięcia. Każdy projekt analizowany jest indywidualnie dzięki czemu efekt końcowy to dedykowane opracowanie rozwiązania dla klienta.

Oszczędności, które zawarte zostały w umowie są gwarantowane! 

czytaj więcej

 Fotowoltaika

1Jeszcze kilkanaście lat temu zdanie "Produkuje prąd ze słońca" wywoływało delikatny grymas i politowanie na twarzy osób postronnych, niezainteresowanych tematem. Dzisiaj osoby, które się na takie rozwiązania decydują, budzą respekt, może zdziwienie. Ciągle jeszcze w naszym kraju kojarzy się to po prostu z fanaberią ludzi , którzy mają do ulokowania środki finansowe. To jednak nie do końca prawda.

Fotowoltaika znajduje obecnie zastosowanie, mimo stosunkowo wysokich kosztów, w porównaniu z tzw. źródłami konwencjonalnymi, z dwóch głównych powodów: ekologicznych (wszędzie tam, gdzie ekologia ma większe znaczenie niż ekonomia), oraz praktycznych (promieniowanie słoneczne jest praktycznie wszędzie dostępne).

czytaj więcej

 Pompy ciepła

1Koszty podgrzewania ciepłej wody użytkowej stanowią coraz większą część całkowitych kosztów eksploatacji domu. Widoczne jest to w nowoczesnych energooszczędnych domach tzw. niskoenergetycznych oraz pasywnych. Oferujemy kompletne systemy do ogrzewania oraz chłodzenia. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła WATERKOTTE zapewniające ogrzewanie w zimie, chłodzenie pomieszczania podczas upałów oraz podgrzewanie ciepłej wody użytkowej przez cały rok.

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem stają się pompy ciepła przeznaczone wyłączenie do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Zastępują one
w pełni takie urządzenia, jak np. tradycyjne bojlery elektryczne, ograniczając zdecydowanie koszty eksploatacyjne.

Roczne zyski z tytułu użytkownia pomp ciepła w stosunku do tradycyjnych bojlerów elektrycznych wynoszą ok 1300zł /rok (zużycie 200l dziennie)
do 2000zł rocznie (zużycie 300l dziennie)

czytaj więcej

Wspieranie rozproszonych, odnawialnych źródeł energii Prosument - linia dofinansowania z przeznaczeniem na zakup i montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii” - sprawdź warunki dofinansowania

  • Data aktualizacji: 2018-07-02 23:14
  • |
  • Licznik odwiedzin: 318 576
  • |
  • Panel klienta